Horeca- en festivalartikelen
De Horeca Bazaar is groothandelaar op het gebied van horeca- en festivalartikelen.
Zij bieden een groot scala producten aan om horeca gasten te prikkelen en te vermaken. Naast de producten die zij inkopen wilden ze ook eigen unieke shotglaasjes, welke momenteel door ons geproduceerd worden.
Samenwerking met Fleur Plastics
Wij importeren veel van onze (feest)artikelen zelf uit Azië zodat we altijd de laagste prijs in de markt kunnen garanderen.
Vanwege het feit dat we onze eigen unieke shotglaasjes wilden creëren, hebben we gekozen voor een samenwerking met Fleur Plastics. Fleur Plastics heeft het proces van het maken van de matrijs begeleid, ons daar continue van op de hoogte gehouden en inmiddels is het spuitgieten van de shotglaasjes naar volle tevredenheid van start gegaan.
Deze samenwerking heeft ons een viertal belangrijke voordelen gebracht:
- Zelfde kostprijs als in China
- Veel flexibeler door de snelle levertijden
- We hoeven minder voorraad aan te houden
- We hebben ons unieke, eigen glaasje naar wens kunnen maken
Wij zijn voornemens om in de toekomst ditzelfde kunstje te herhalen met een mooie eigen productielijn Polycarbonaat glazen. Fleur Plastics biedt ons de mogelijkheid om ons verder te onderscheiden in de markt.
Bedankt!
Mark Goossens | Eigenaar De Horeca Bazaar
Meer vragen over wat wij voor u kunnen bereiken?
Wij kunnen u altijd helpen met het produceren en ontwikkelen van uw producten. Ook als u zelf weinig ervaring heeft met kunststofspuitgiet producten. Neem daarom nu contact met ons op voor vragen over kunststof producten. Of bereik ons telefonisch via 0411-624164.